Victron Energy · Autonomas saules elektrostacijas komplekts

Victron autonomās saules elektrostacijas komplekts 4,68kWp ar 9,6kWh akumulatoru – MultiPlus 48/5000/70-100, SmartSolar MPPT 250/100, 2 × Pylontech US500048V autonomais komplekts: 4,68kWp, Victron 5kVA invertors-lādētājs, MPPT kontrolleris un 9,6kWh Pylontech akumulators

4,68kWp4kW9,6kWh

5532,67 €bez PVNOrientējoša cena · piegāde ES iekļauta

Pieejams — daudzums netiek uzskaitīts

Kā iegādāties

Pievienojiet produktu pieprasījumam un nosūtiet to: 1–2 darba dienu laikā e-pastā atsūtīsim galīgo cenu ar piegādi līdz jūsu adresei.

Pārdevējs: Litio Store SRL

Itālijas uzņēmums, kas kopš 2015. gada tirgo akumulatorus, invertorus un saules enerģijas iekārtas. Juridiskā adrese: Sigillo (Perudžas province), PVN IT03894170541.

Par mums
Oriģināls produkts ar ražotāja garantiju

Jauni, oriģināli Victron Energy produkti ar pilnu ražotāja garantiju un visu dokumentāciju.

Apraksts

48V autonoma sistēma mājai vai vasarnīcai: astoņi 585Wp divpusēji moduļi (4,68kWp) ar Victron SmartSolar MPPT 250/100, divi Pylontech US5000 akumulatori (9,6kWh) un Victron MultiPlus 48/5000/70-100 invertors-lādētājs ar 5000VA un 4000W ilgstošo jaudu pie 25°C un 10kW pīķa jaudu. Victron GX ierīce ar skārienekrānu pa CAN nolasa Pylontech BMS datus un caur Wi-Fi nodrošina VRM attālināto uzraudzību. MultiPlus AC ieejai var pieslēgt ģeneratoru.

  • Victron MultiPlus 48V invertors-lādētājs ar tīru sinusoīdu
  • Victron SmartSolar MPPT uzlādes kontrolleri
  • Pylontech US5000 LiFePO4 moduļi, katrs 4,8kWh
  • GX ierīce ar skārienekrānu, VRM attālinātā uzraudzība
  • 585Wp divpusēji PV moduļi
  • Pylontech saderības sarakstā – MultiPlus 48V caur Venus OS, CAN

Komplektā ietilpst

  • 1 × Victron Energy MultiPlus 48/5000/70-100 Invertors-lādētājs
  • 1 × Victron Energy SmartSolar MPPT 250/100 Saules uzlādes kontrolleris (MPPT)
  • 1 × Victron Energy GX device with touch display GX uzraudzības ierīce ar skārienekrānu
  • 2 × Pylontech US5000 Akumulators
  • 8 × 585Wp bifacial PV module PV modulis

Kā komplekti darbojas

Tās ir autonomas 48V sistēmas mājām, vasarnīcām un darbnīcām bez tīkla pieslēguma vai ar ģeneratoru kā rezervi. SmartSolar MPPT kontrolleri lādē Pylontech akumulatoru grupu no PV moduļu lauka, bet MultiPlus invertors-lādētājs akumulatoru enerģiju pārvērš 230V maiņstrāvā. Ja AC ieejai pieslēgts ģenerators vai tīkls, MultiPlus šo enerģiju padod slodzēm un uzlādē akumulatorus, bet PowerAssist pievieno akumulatoru jaudu, ja slodze pārsniedz iestatīto ieejas strāvas robežu.

Komplektu versijas

4,68kWp komplektā ir astoņi 585Wp moduļi ar vienu SmartSolar MPPT 250/100, divi US5000 moduļi – kopā 9,6kWh – un MultiPlus 48/5000/70-100 ar 5000VA un 4000W ilgstošo jaudu pie 25°C. 7,02kWp komplektā divpadsmit moduļi sadalīti starp diviem SmartSolar MPPT kontrolleriem, akumulatoru daļu veido trīs US5000 moduļi ar 14,4kWh, un tajā ir MultiPlus invertors-lādētājs ar tādu pašu GX uzraudzību.

Akumulators un komunikācija

Katrs US5000 uzkrāj 4,8kWh pie nominālā 48V sprieguma, izlādes dziļums ir 95%, uzlādes un izlādes strāva – 100A. Pylontech saderības sarakstā ir Victron MultiPlus 48V caur Venus OS ar CAN komunikāciju gan tīkla, gan autonomām sistēmām. Pylontech norāda, ka autonomās sistēmās nepieciešams Victron MPPT vai cits saderīgs PV invertors, lai sistēma neizslēgtos. GX ierīce nolasa akumulatora BMS datus un iestata MultiPlus un MPPT uzlādes robežas.

Uzstādīšana un papildu materiāli

MultiPlus ir IP20 iekārta – tās vieta ir sausā, vēdināmā telpā tuvu akumulatoriem, bet nekad ne tieši virs tiem. US5000 moduļi ir IP20 iekārtas montāžai statnī vai uz kronšteiniem, uz kronšteiniem – ne vairāk kā trīs vienā kaudzē. MultiPlus 48/5000 Victron norāda 200A DC drošinātāju un 70mm² kabeli līdz 5m garumā. Uzstādītājs pievieno PV moduļu stiprinājumus, virkņu kabeļus, DC drošinātājus un kopnes, AC sadali ar noplūdes strāvas aizsardzību un zemējumu, kā arī konfigurē sistēmu ar VictronConnect.

Jautājumi un atbildes

Vai var pieslēgt ģeneratoru?

Jā. MultiPlus AC ieeja pieņem ģeneratoru vai tīklu, un programmējamais relejs var ģeneratoru automātiski iedarbināt un apturēt.

Kā sistēmu uzrauga?

GX ierīce caur internetu pieslēdzas Victron VRM portālam un savā skārienekrānā rāda sistēmas stāvokli, arī akumulatora datus no Pylontech BMS.

Vai akumulatoru grupu var paplašināt?

Pylontech vienā grupā pieļauj līdz 16 US5000 moduļiem; paplašinot jāpārbauda invertora uzlādes strāva un Victron ieteiktā akumulatoru ietilpība.

Citi šīs sērijas modeļi

Victron autonomās saules elektrostacijas komplekts 7,02kWp ar 14,4kWh akumulatoru – MultiPlus, 2 × SmartSolar MPPT, 3 × Pylontech US5000 – 1. attēls

Victron Energy

7.02kWp off-grid kit with MultiPlus and 3 × US5000

7,02kWp14,4kWh

no7207,51 €bez PVNOrientējoša cena · piegāde ES iekļauta

Pieejams — daudzums netiek uzskaitīts

  • Itālijas uzņēmums kopš 2015. gadaLitio Store SRL, Sigillo (Perudža)
  • Oriģināli produktiPilna ražotāja garantija
  • Datu lapas un instrukcijasVisi dokumenti lejupielādei
  • Atbild īsti cilvēkiPiedāvājums 1–2 darba dienu laikā

PV Radar

E-pasta jaunumi uzstādītājiem un tiem, kas plāno saules elektrostaciju vai enerģijas uzkrāšanas sistēmu. Izvēlieties tēmas: bez surogātpasta, atrakstīties var ar vienu klikšķi.

Ko vēlaties saņemt?